Vzdelávanie je jeden z najdôležitejších firemných benefitov. Firemné vzdelávanie vie byť veľmi atraktívny benefit pre aktuálnych, ale aj nových zamestnancov v organizácií. Kúpiť viac licencií pre svojich zamestnancov a kolegov sa určite vyplatí.

Často dostávame otázku: Je možné zakúpiť multilicenciu na všetky kurzy za výhodnejších podmienok pre našu firmu či organizáciu? Akú nám dáte zľavu?

Odpoveď: Áno, je možné zvoliť si počet licencií, ktoré chcete objednať a získate ich tak za výhodnejších podmienok. Zvýhodnené firemné multilicencie poskytujeme už od 3 používateľov.

 

 
1x licencia
3x licencia
8x licencia
20x licencia
50x licencia
100x a viac
Zľava
-
17%
22%
25%
45%
Individuálna

Pre malé firmy odporúčame variant 3 licencie s príjemnou 17 % zľavou. Pre stredné a veľké firmy odporúčame variant 20 licencií. Vďaka multilicenciám majú vaši zamestnanci prístup ku všetkým našim akreditovaným online kurzom. Ak ste veľký koncern, korporátna či výrobná spoločnosť alebo veľký rezort, ktorý chce zabezpečiť licencie na kurzy pre všetkých svojich zamestnancov, tak pri počte licencií 100 a viac si vieme dohodnúť individuálne podmienky pre poskytnutie zľavy.

Zvoliť typ licencie

1 Licencia
1100

Celková cena pre 1 licenciu

399,99  s DPH
(Cena za osobu: 399,99  s DPH)