Radi by ste predávali alebo propagovali certifikované kurzy VITA? Máte vlastný web, blog či portál, ktorý má pravidelných návštevníkovčitateľov? Chceli by ste privyrobiť alebo zarábať odporúčaním kurzov VITA? Páčia sa vám naše kurzy alebo by ste ich chceli doplniť do portfólia vami predávaných produktov?

Máte vlastný web či blog a chcete získať províziu z predaja kurzov VITA

Už pár rokov spolupracujemeDognetom. Dognet je jeden z najväčších a podľa nás najlepších Affiliate platforiem na Slovensku. Prostredníctvom Dognetu ponúka províziu pekných 23% pre obsahových publisherov, 15% pre cashback a 10% kupónových publisherov z každého predaného kurzu, ktorý odporučíte či odpropagujete. Dĺžka sledovania cookies je 30 dní. Provízie sa schvaľujú do maximálne 45 dní, spravidla to býva približne mesiac.

Pre publisherov sú k dispozícií bannery v rôznych veľkostiach a formátoch, XML feed, Dognet Mediapodporujeme aj influencerov (čítaj nižšie časť pre influencerov). Pre publisherov je povolený cash-back, emailing, obsah aj kupónové weby.

Ak Vás ponuka zaujala zaregistrujte sa do Dognetuzapojte sa do kampane VITA.

VITA Dognet Affiliate Spolupráca

Som influencer a rád by som propagoval vaše kurzy

Hľadáme influencerov zo segmentu: Vzdelávanie, kurzy, školenia, IT a marketing. Minimálna požiadavka dosahu influencera: 5 000.

Ak máte záujem zapojiť sa do kampane, tak v administrácií v sekcii „Kampane“ vyhľadajte kampaň s názvom „Vita.sk – Mediálna kampaň“ a požiadajte o pridanie. Inzerent vás v kampani buď schváli alebo zamietne. Prosím, vyplňte poznámku pri žiadosti čo najpresnejšie, aby inzerent vedel, o akého publishera sa jedná. Následne inzerent s vami nadviaže kontakt a komunikácia prebehne medzi vami a inzerentom.

Mrknite na naše firemné hodnoty a filozofiu či sa s ňou stotožňujete. Radi venujeme na testovanie pár kurzov zdarma. Ak sa Vám kurzy budú páčiť, budeme radi ak ich odpropagujete na svojich sociálnych sieťach a účtoch.

Môžete s nami spolupracovať prostredníctvom siete Dognet. Po registrácií v tejto sieti nás stačí kontaktovať a pridelíme Vám vlastný jedinečný kupón. Video ako funguje zarábanie influencerov cez Dognetu:

Postup funguje spolupráca s influencerom a ako začať

 1. Vyberiete si kampaň VITA.sk: Zaregistrujete sa na Dognet a potom dáta zapojiť do kampane.
 2. Získate kupón:  Požiadate o kupón a dohodneme podmienky. Znenie s obsahom kupónu si môžete vybrať a spoločne sa dohodneme.
 3. Propagujte ho: Využívate vaše profily a propagujete kupón
 4. Publikum nakupuje: Ľuďom sa to páči, kupón používajú a nakupujú
 5. Zarábate: Ak človek použije pri nákupe kupón, získavate províziu z predaja
 6. Vyplácame: Zbierate provízie a následne si ich môžete dať vyplatiť.

Chceme ponúknuť PR články, spätné odkazy

Máme záujem o perspektívnu mediálnu kampaň pre VITA.sk. Konkrétne máme záujem o:

1. Publikovanie PR článkov.
Hľadáme publisherov zo segmentu: Vzdelávanie, kurzy, školenia, IT, marketing. Za publikovanie jedného PR článku vieme ponúknuť: do 35 €.

2. Kúpu spätných odkazov.
Hľadáme publisherov zo segmentu: Vzdelávanie, kurzy, školenia, IT, marketing. Za publikovanie jedného spätného odkazu vieme ponúknuť: do 35 €.

3. Publikovanie recenzií.
Hľadáme publisherov zo segmentu: Vzdelávanie, kurzy, školenia, IT, marketing. Minimálna požiadavka mesačnej návštevnosti webu: 5 000 návštevníkov.
Za publikovanie jednej recenzie vieme ponúknuť: do 35 €.

4. Spoluprácu s influencermi.
Hľadáme influencerov zo segmentu: Vzdelávanie, kurzy, školenia, IT, marketing. Minimálna požiadavka dosahu influencera: 5 000.

Sme kupónový portál a chceme ponúkať kurzy VITA

Spolupracujeme aj s kupónovými portálmi, ktorým ponúkame 10 % províziu prostredníctvom Dognetu.

Som lektor a chcem pre vytvárať a predávať kurzy na VITA.sk

Máš ľudí čo naučiť a chceš posúvať svoje znalosti ďalej? Skvelé, ozvi sa nám na náš email mamzaujem@vita.sk a dohodneme sa ako spolu vytvoríme kvalitné online kurzy.

Benefity spolupráce s VITA

 • Zarobiť si viac – vytvoríš si vlastný kurz, určíš si cenu a zarábaš každou objednávkou kurzu
 • Mať väčšiu kontrolu nad svojim časom – jediné čo potrebuješ si nájsť čas na nahratie kurzu do portálu VITA. Nahrávaš vtedy, ak sa na to cítiš a chceš
 • Budovať si vlastnú značku – ide hlavne o možnosť prezentovania a zvyšovania si svojich preferencií
 • Zlepšenie svojich prezentačných zručností – učenie druhých je skvelá vec ako zlepšiť svoje prezentačné, komunikačné a lektorské zručnosti
 • Získanie nových zákazníkov – každý kvalitný kurz so sebou prináša okrem spokojných študentov aj možnosť spolupráce so študentami či firmami, ktoré si kurz zakúpili

Mám už nahraté videozáznamy zo svojich kurzov viem ich nahrať do VITA?

Táto možnosť samozrejme je k dispozícii. Ideálne je si, ale prejsť spoločne konkrétne podmienky na osobnom stretnutí či cez videomeeting. V prípade otázok sa viete na nás obrátiť priamo aj na mamzaujem@vita.sk.

Akým spôsobom sú vyplácané odmeny lektorov?

Odmeny sú vyplácané mesačne v závislosti od:

 • či si lektor pripravuje všetky materiály sám, nahráva videá do našej platformy
 • lektor má podklady, ktoré s nami konzultuje, spracovanie videa prebieha za našej pomoci alebo samostatne
 • marketing a reklama spolu s propagáciou kurzov

Koľko si viem zarobiť?

Závisí to od teba. Ponúkame ti byť okrem lektora pre online kurzy aj naším lektorom pre prezenčné kurzy. Hodinové sadzby sú 12  35 Eur/hod netto.

Radi by sme boli v benefitoch VITA, zviditeľnili sa a získali nových klientov

Našim študentom poskytujeme zaujímavé benefity a zľavy, ktoré vedia používať napríklad k rozvoju svojich znalostí alebo podnikania. Benefity sú dostupné len pre platiacich zákazníkov.

Chcete poskytovať profesijné tituly (MBA, MSc, DBA, LLM) alebo medzinárodné certifikačné skúšky

Máte firmu, v ktorej zabezpečujete vzdelávania alebo nejakým spôsobom realizujete vzdelávanie? Chcete byť partnerom VITA, aby ste mohli poskytovať profesijné tituly (MBA, MSc, DBA, LLM) alebo medzinárodné certifikačné skúšky?

Kontaktujte nás emailom na mamzaujem@vita.sk a dohodneme si vzájomné výhodne podmienky spolupráce.