Prečo práve VITA?

Chcete vedieť, prečo si vybrať VITA.sk? Prečo nám naši zákazníci dávajú prednosť pred inými online platformami vrátane zahraničných? Aká je pridaná hodnota našich online kurzov? Prečo ročne vzdelávame 1200+ spokojných účastníkov?

VITA je akreditovaná a certifikovaná vzdelávacia platforma. Zabezpečujeme medzinárodné certifikované kurzy a skúšky spoločností ako Microsoft, Android, Google, GASQB/ISTQB/IREB, Oracle, IBM, HP, Red Hat, AWS a Unity.

Online kurzy sú navyše akreditované ministerstvom školstva SR. To znamená, že kurzy vedú profesionálni lektori s 10+ ročnou preukázateľnou IT a pedagogickou praxou, príslušnými certifikáciami a projektmi pre štát či korporát. Lektori majú hlavne ľudskýinovatívny prístup ku vzdelávaniu.

Najväčšia IT elearningová platforma na Slovensku

Až 440+ rozsiahlych kurzov s dĺžkou až do 12+ hodín, ktoré pravidelne aktualizujeme a dopĺňame o nový obsah.

Vzdelávame po slovensky 

Sme slovenská lokálna vzdelávacia spoločnosť. Už Komenský hovoril najprv v rodnom jazyku a potom v cudzom. 

Akreditované a certifikované kurzy s uznávanými certifikátmi, ktoré majú zmysel

VITA je skvelé miesto, kde sa môžete akreditovať a certifikovať.

Ročný prístup ku kurzu dostupný kedykoľvek

Študujete doma, v práci či kdekoľvek na svete. Elektronické materiály sú k dispozícií priamo na stiahnutie.

Certifikovaní profesionálni lektori

Učia a vzdelávajú vás priamo certifikovaní tréneri spoločností ako Microsoft, Google, ISTQB a mnoho ďalších.

Zvýhodnené firemné multilicencie od 3 používateľov

Vzdelávanie je jeden z najdôležitejších firemných benefitov. Kúpiť viac licencií pre svojich zamestnancov a kolegov sa určite vyplatí.

Zamerané na prax

Prax, prax a ešte ďalšia prax. Všetko si spoločne prakticky vyskúšame a natrénujeme. Používanie programov, technológií a jazykov bude hračkou.

Forma Learning by doing (učíme sa na praktických príkladoch)

Naučíme vás používať odporúčané postupy (Best Practices), ale zároveň vám ukážeme najčastejšie zlyhania (Faily), čomu sa ideálne vyhnúť a ako to docieliť.

Zábavné a hravé online lekcie 

Môžete sa spoľahnúť, že sa viac krát počas školenia zasmejete a pekne pobavíte :-).

Zmerajte si svoje IT IQ

Zvýšte svoj IT IQ a získajte odznačiky. Pokojne sa pochváľte svojimi úspechmi a súťažte s kolegami či ďalšími účastníkmi alebo sa jednoducho venujte sami sebe a svojmu progresu.

Pozitívne hodnotenia a úprimné recenzie

Skutočné príbehy ľudí, ktorým sa podarilo rekvalifikovať a získať novú či lepšie platenú prácu.

Milujeme vzdelávanie a všetko čo k nemu patrí

Pocit, keď sa absolventi našich kurzov jednoducho uplatnia je na nezaplatenie. Skutočné príbehy ľudí, ktorým sme pomohli sa uplatniť sú pre nás najviac na svete.

Miroslav Reiter

Už pred 10 rokmi som mal sen na Slovensku vybudovať veľkú online vzdelávaciu platformu, ktorá by sa špecializovala na IT, manažment a marketing. Mohli by sa na nej vzdelávať všetci bez rozdielu veku, miesta bydliska alebo kultúrnych či iných rozdielov. Rovnako som chcel odstrániť neduhy prezenčných kurzov ako stále čakanie na dostupnosť termínu kurzu, naplnenie kurzu minimálnym počtom účastníkov alebo problémy s rozdielnou úrovňou znalostí účastníkov. Po 3 nevydarených pokusoch s vytvorením platformy za 6 rokov s rôznymi dodávateľmi, sme sa rozhodli, že obsah kurzov a štruktúru webu spolu s jeho návrhom budeme mať plne pod kontrolou.

VITA je nielen vzdelávacia platforma, vzdelávací systém a online kurzy. VITA je predovšetkým služba, za ktorou stoja skutoční ľudia, na ktorých sa viete spoľahnúť. VITU budujeme na kvalitných kurzoch a ich obsahu, profesionalite a skutočnej pridanej hodnote pre zákazníkov.