Zákazník

1. Čo je VITA?

VITA je online vzdelávacia platforma, ktorá ťa naučí programovať, tvoriť grafiku, marketing a reklamu. Ďalej ťa vzdeláva v oblasti manažérskych zručností a osobného rozvoja.

2. Čo znamená skratka VITA?

VITA je Virtual IT Academy. E-learning z pohodlia tvojho domova.

3. Aké sú benefity vzdelávania prostredníctvom VITA? Prečo práve VITA?

VITA obsahuje najväčší počet online kurzov na Slovensku. Všetky naše kurzycertifikovanéakreditované medzinárodnými IT a vzdelávacími inštitúciami vrátane Ministerstva školstva. Súčasťou každého online kurzu je certifikát, akreditované osvedčenie, príručka, online materiály spolu s cvičeniami a platenými knihami, ťahákmi a publikáciami cca 500 MB. Poskytujeme video záznamy z prezenčných kurzov IT Academy. Celková dĺžka kurzu je tvorená okrem základných 4-10 hodín video obsahu aj video obsahom kurzov z minulých rokov alebo bonusovým obsahom.

Naši lektoricertifikovaní Microsoft, Google, Axelos, CISCO tréneri a garantujeme spokojnosť.

IT Academy VITA Certifikácia

4. Ako sa VITA používa? Potrebujem nejaké špeciálne prihlásenie, heslá?

Na používanie VITA ti stačí internetový prehliadač a chuť sa učiť nové veci. Po zakúpení online kurzu dostaneš prístup k online kurzu a elektronickým materiálom. Prihlasovacie údaje s heslom získaš po registrácii na stránke www.vita.sk.

Ako fungujú Online Kurzy

Ako fungujú Online Kurzy 2

Ako fungujú Online Kurzy 3

5. Môžem vidieť ukážku kurzu, nejaké video?

Samozrejme. Pri každom kurze máme rozsiahlu ukážku. Súčasne na našom YouTube kanáli je viac ako 300 rozsiahlych ukážok kurzov. Určite odporúčame odoberať náš YouTube kanál.

https://www.youtube.com/c/IT-AcademySK

YouTube Kanál Video Ukážky

6. V akom formáte sú videá? Mám 10 ročný PC a neviem či to moja šunka zvládne ?

Videá sú uložené na VIMEOYOUTUBE. Elektronické materiály sú dostupné v ZIP súbore. Bez problémov to teda zvládne aj 10 rokov starý PC. Videá sa dajú prehrávať aj na smartfónoch a tabletoch.

Vimeo Online Kurzy Videá

7. Video mi nejde prehrať, viete mi poradiť v čom môže byť chyba?

Videá sa prehrávajú v prehliadačoch ako Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera alebo Edge či Internet Explorer. Odporúčame mať aktualizovanú verziu prehliadača s podporou prehrávania videí. Videá sa dajú prehrávať aj na smartfónoch a tabletoch.

8. Vadilo by keby svoj prístup prezdieľam?

Elektronický obsah je chránený autorským zákonom. Nie je možné teda tento obsah predávať, prenajímať, požičiavať, šíriť, distribuovať, vysielať, sublicencovať alebo iným spôsobom priraďovať práva k Elektronickému obsahu alebo akejkoľvek jeho časti akejkoľvek tretej strane.

9. Mám záujem si zakúpiť viaceré online kurzy, nejaká zľavička by sa nenašla?

Pri zakúpení balíka kurzov je k dispozícii 3-10 % zľava. Zľavové kupóny sa vkladajú do poľa promo kód objednávke. Pri poskytovaní zliav a pri akciách 1 + 1 kurz zdarma sa tieto zľavy nekombinujú pri kurzoch drahších ako 100 € a certifikačných kurzov.

10. Ako funguje storno poplatku po objednaní online kurzu?

Storno kurzov sa riadi našimi obchodnými podmienkami. Objednávku elektronického obsahu nie je možné po jej zaplatení zrušiť ani vrátiť peniaze. Zároveň stiahnutím elektronického obsahu strácate nárok na odstúpenie od zmluvy.

11. Je súčasťou online kurzu nejaké potvrdenie alebo certifikát?

Sme akreditovaná a certifikovaná vzdelávacia spoločnosť. Zabezpečujeme medzinárodné certifikované kurzyskúšky spoločnosti ako Microsoft, Axelos/People Cert, Android, Google, GASQ/ISTQB/IREB, Oracle, IBM, HP, Red Hat, AWS, SAP, EXIN, CISCO, Adobe, Unity, Pearson Vue.

IT Academy VITA Certifikácia

Po úspešne zvládnutom teste od nás získaš akreditované osvedčenie Ministerstvom školstva. Pri zakúpení oficiálnej medzinárodnej certifikačnej skúšky je možné od nás získať medzinárodne platný certifikát. Za oficiálnu certifikačnú skúšku sa platí osobitne.

Navyše automaticky po skončení kurzu získate certifikát o absolvovaní. Certifikáty a osvedčenia ti prídu na tvoj e-mail.

ISTQB EXIN ISO Certifikácie

12. K čomu viem certifikát využiť?

Medzinárodne platné certifikátyuznávané celosvetovo. Sú väčšinou vstupenkou k najlukratívnejším pracovným pozíciám. Pri výberových konaniach, štátnychverejných projektoch a obstarávaniach často povinnou požiadavkou.

Akreditované osvedčenie Ministerstva školstva je platnéuznávané v celej Európskej Únií. Je dokladom a dôkazom pre zamestnávateľa, že si absolvoval kvalifikovaný odborný kurz.

Akreditácia Ministerstva Školstva MŠ

Certifikát o absolvovaní je dokladom, ktorý o tebe hovorí, že na sebe neustále pracuješ a vzdelávaš sa. Tiež ti pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú záujem o rovnaké pracovné miesto alebo sebaprezentáciu.

Určite ti odporúčame pridať certifikátyosvedčenia na profesionálnu sieť LinkedIn. Tým najlepším študentom dávajú lektori odporúčania na LinkedIn.

LinkedIn Certifikáty

13. Viem sa ku kurzom vrátiť?

Kurzy sú ti k dispozícii kedykoľvek počas obdobia 12 mesiacov. Pri poskytnutí zliav alebo pri akciách 1 + 1 kurz zdarma, je doba používania obsahu obmedzená na obdobie 5 mesiacov. Elektronické materiály ti ostávajú po stiahnutí navždy. Každoročne dopĺňame, aktualizujeme obsah kurzov a pridávame nové materiály. Chceme, aby si mal kurzy vždy s aktuálnymi informáciami a vychytávkami.

Firma

1. Pre koho sú online firemné kurzy určené?

Sú určené firmám, ktoré chcú vzdelávaťrozvíjať svojich zamestnancov. Firemné vzdelávanie zamestnancov patrí k najväčším a najžiadanejším firemným benefitom. Firmy si uvedomujú, že poslať všetkých svojich zamestnancov na prezenčné kurzy je časovo aj finančne náročné.

2. Aké sú hlavné výhody firemného online kurzov?

Online kurzy sú k dispozícií počas celého dňa. Náklady na vzdelávanie sú omnoho nižšie. Vzdelávanie môže byť zároveň podstatne efektívnejšie. Jednou z najväčších výhod firemného online vzdelávania je možnosť mať dohlaď nad celým procesom vzdelávania. Viete sledovať svoj progresporovnávať sa s ostatnými členmi tímu. Tempo výučby si kompletne prispôsobujete podľa seba.

Prečo Online Kurzy

Ak by ste sa rozhodli pre prezenčné kurzy, pozrite si našu ponuku www.it-academy.sk. Odporúčame všetkými desiatimi vyskúšať online formu štúdia. Je to efektívna cesta k vedomostiam s výhodnou cenou.

3. Aké kurzy sú k dispozícii a akou formou sa poskytujú? Sú to elektronické knihy alebo videá?

Ide o približne 230 akreditovaných kurzov. Fungujeme formou learning by doing takže napriek tomu, že ide o online kurzy, tak Vás neuspia. Naši lektori nahrali videá spojením teórie a praktických ukážok. Sú to video záznamy kurzov spoločností IT Academy a jej partnerov. Kurzy sú hlavne zamerané na prax. Súčasťou materiálov sú aj elektronické knihy, príručky, prezentácie, vzorové projekty, cvičenia a ťaháčiky.

4. Vieme zakúpiť jednu licenciu napríklad na Excel a tým pádom prihlásenie už zdieľať v rámci firmy pre našich zamestnancov.

Poskytovanie online kurzov v rámci firiem je cez jedinečný kód, ktorý od nás po objednaní služieb dostanete. Tu už potom záleží len od počtu licencií, ktoré potrebujete.

5. Poskytujete zľavy pre firmy? Je možné zakúpiť multilicenciu za výhodnejších podmienok? Akú nám date zľavu?

Na spolupráci s firmami nám záleží a sme si vedomí, že firmy je možné zdokonaliť nie len v jednom smere. Práve preto ideme pre firmy vytvorené nasledovné balíčky kurzov so zaujímavými zľavami.

Firemné Licencie Online Kurzy

 

6. Ako funguje licencovanie pre firmy?

Využitie služieb a zaplatenie licencie spadá pod Licenčnú dohodu. Firma teda berie na vedomie, že je zakázané, aby dochádzalo k prenosu duševného vlastníctva Poskytovateľa ani žiadneho z jeho dodávateľov. Všetky súčasti Elektronického obsahu sú licencované, nie predávané, a takáto licencia je nevýhradná.

7. Viete nám vytvoriť online kurzy na mieru?

Áno, samozrejme vieme. Pozrite si naše osnovy k daným kurzom a pošlite nám osnovu prípadne vzory, s ktorými pracujete a pozrieme sa nato.

Firemné Online Kurzy na Mieru

Firemné Online Kurzy na Mieru

8. Ako zabezpečíte prístup viacerým používateľom naraz?

Samotní používatelia budú používať svoj e-mail ako prihlasovacie meno, ďalej heslo a k tomu pridelený jedinečný kód, ktorý bude slúžiť na identifikáciu.

9. Musíme niečo vo firme inštalovať pre použitie VITA

Neradi ľudí obmedzujeme. Preto nie sú potrebné žiadne špeciálne nastavenia, stačí ti akýkoľvek funkčný prehliadač.

Lektor

1. Ako sa môžem stať lektorom?

Máš ľudí čo naučiť a chceš posúvať svoje znalosti ďalej? Skvelé, ozvi sa nám na náš email admin@vita.sk a dohodneme sa ako spolu vytvoríme kvalitné online kurzy.

2. Aké sú benefity spolupráce s Vami?

  • Zarobiť si viac – vytvoríš si vlastný kurz, určíš si cenu a zarábaš každou objednávkou kurzu.
  • Byť pánom svojho času – jediné čo potrebuješ si nájsť čas na nahratie kurzu do nášho portfólia.
  • Budovať si vlastnú značku – ide hlavne o možnosť prezentovania a zvyšovania si svojich preferencií.
  • Zlepšenie svojich prezentačných zručností
  • Získanie nových zákazníkov

3. Kto je za projektom VITA?

Ide o rozšírenie portfólia IT Academy. Sme si vedomí, že nie všetci ľudia sa majú možnosť vzdelávať prezenčne a túžba po Online vzdelávaní stúpa aj u našich doterajších prezenčných klientov. Portál VITA ponúka predovšetkým vytvorené kurzy spoločnosťou IT Academy. Poskytujeme záznamy z prezenčných školení vrátane starších záznamov za uplynulé roky. Celková dĺžka kurzu teda okrem základných 4-10 hodín školenia obsahuje navyše aj záznamy zo starších školení z uplynulých rokov alebo bonusový obsah.

4. Kto sú lektori?

K dispozícii sú ti certifikovaní tréneri v Microsoft, Oracle, CISCO, Google, Adobe, Axelos ktorí sa rozhodli svoje vedomosti posunúť ďalej.

5. Prečo by som mal spolupracovať s VITA?

Cieľom platformy VITA je dať lektorovi možnosť slobodne tvoriť, rozvíjať a ponúkať svoje služby. Benefitom vzájomnej spolupráce sú spokojní zákazníci lektora. My zas svojimi technológiami poskytneme záujemcom o školenia/kurzy jednoduchý nákupný proces, možnosť voľby a atraktívne prostredie, ktoré slúži ako aj vlastný e-shop lektora. Zároveň  ti vieme pomôcť so sebapropagáciou, marketingom a reklamou.

6. Som certifikovaný lektor a mám už nahraté videozáznamy zo svojich kurzov viem ich bez úpravy nahrať do Vášho portfólia?

Táto možnosť tu samozrejme je k dispozícii. Ideálne je si, ale prejsť spoločne konkrétne podmienky na osobnom stretnutí. V prípade otázok sa viete obrátiť priamo aj na admin@vita.sk.

7. Akým spôsobom sú vyplácané moje odmeny?

Odmeny sú vyplácané mesačne v závislosti od:

  • či si lektor pripravuje všetky materiály sám, nahráva videá do našej platformy
  • lektor má podklady, ktoré s nami konzultuje, spracovanie videa prebieha za našej pomoci
  • marketing a reklama

8. Koľko si viem zarobiť?

Závisí to od teba. Ponúkame ti byť okrem lektora pre online kurzy aj naším lektorom pre prezenčné kurzy. Hodinové sadzby sú 12 35 Eur/hod netto.

9. Ako je to s vlastníctvom a autorstvom kurzov?

Dostaneš prístup k našim materiálov, na ktoré sa vzťahujú autorské práva a tým pádom je zakázané ich používať pre iné kurzy ako naše. Čiže klasická licenčná zmluva o používaní materiálov. Vyhradzujeme si právo nepredávať online kurzy a materiály konkurenčným spoločnostiam poskytujúcim online a prezenčné kurzy.

10. Nahrávanie materiálov

Všetky materiály, ktoré sú súčasťou kurzov je potrebné nahrať do nášho systému, aby mal používateľ jednoduchú možnosť si ich prehrať.