Zákazník

1. Čo je VITA?

VITA je online vzdelávacia platforma, ktorá ťa naučí programovať, tvoriť grafiku, marketing a reklamu. Ďalej ťa vzdeláva v oblasti manažérskych zručností a osobného rozvoja.

2. Čo znamená skratka VITA?

VITA je Virtual IT Academy. E-learning z pohodlia tvojho domova.

3. Aké sú benefity vzdelávania prostredníctvom VITA? Prečo práve VITA?

VITA obsahuje najväčší počet online školení na Slovensku. Všetky naše školenia sú certifikované a akreditované medzinárodnými IT a vzdelávacími inštitúciami vrátane Ministerstva školstva. Súčasťou každého online kurzu je certifikát, akreditované osvedčenie, príručka, online materiály spolu s cvičeniami a platenými knihami, ťahákmi a publikáciami cca 100 MB.

Naši lektori sú certifikovaní Microsoft/Google/Axelos/CISCO tréneri a garantujeme spokojnosť.

4. Ako sa VITA používa? Potrebujem nejaké špeciálne prihlásenie, heslá?

Na používanie VITA ti stačí internetový prehliadač a chuť sa učiť nové veci. Po zakúpení online kurzu dostaneš prístup k online kurzu a elektronickým materiálom. Prihlasovacie údaje s heslom získaš po registrácii na stránke www.vita.sk.

5. V akom formáte sú videá? Mám 10 ročný PC a neviem či to moja šunka zvládne ?

Videá sú uložené na VIMEOYOUTUBE. Elektronické materiály sú dostupné v ZIP súbore.

6. Video mi nejde prehrať, viete mi poradiť v čom môže byť chyba?

Videá sa prehrávajú v prehliadačoch ako Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera alebo Edge či Internet Explorer. Odporúčame mať aktualizovanú verziu prehliadača s podporou prehrávania videí. Videá sa dajú prehrávať aj na smartfónoch a tabletoch.

7. Vadilo by keby svoj prístup prezdieľam?

Elektronický obsah je chránený autorským zákonom. Nie je možné teda tento obsah predávať, prenajímať, požičiavať, šíriť, distribuovať, vysielať, sublicencovať alebo iným spôsobom priraďovať práva k Elektronickému obsahu alebo akejkoľvek jeho časti akejkoľvek tretej strane.

8. Mám záujem si zakúpiť viaceré online školenia, nejaká zľavička by sa nenašla?

Pri zakúpení balíka kurzov je k dispozícii 3-10 % zľava. Zľavové kupóny sa vkladajú do poľa voucher v objednávke.

9. Ako funguje storno poplatku po objednaní online kurzu?

Storno kurzov sa riadi našimi obchodnými podmienkami. Objednávku elektronického obsahu nie je možné po jej zaplatení zrušiť ani vrátiť peniaze. Zároveň stiahnutím elektronického obsahu strácate nárok na odstúpenie od zmluvy.

10. Je súčasťou online kurzu nejaké potvrdenie alebo certifikát?

Sme akreditovaná a certifikovaná vzdelávacia spoločnosť. Zabezpečujeme medzinárodné certifikované školenia a skúšky spoločnosti ako Microsoft, Axelos/People Cert, Android, Google, GASQ/ISTQB/IREB, Oracle, IBM, HP, Red Hat, AWS, SAP, EXIN, CISCO, Adobe, Unity, Pearson Vue.

Po úspešne absolvovanom teste od nás získate akreditované osvedčenie Ministerstvom školstva. Pri zakúpení oficiálnej medzinárodnej certifikačnej skúšky je možné od nás získať medzinárodne platný certifikát. Za oficiálnu certifikačnú skúšku sa platí osobitne.

Navyše automaticky po skončení školenia získate certifikát o absolvovaní. Certifikáty a osvedčenia ti prídu na tvoj e-mail.

11. K čomu viem certifikát využiť?

Medzinárodne platné certifikáty sú uznávané celosvetovo. Sú väčšinou vstupenkou k najlukratívnejším pracovným pozíciám. Pri výberových konaniach, štátnych a verejných projektoch sú často povinnou požiadavkou.

Akreditované osvedčenie Ministerstva školstva je platné a uznávané v celej Európskej Únií. Je dokladom a dôkazom pre zamestnávateľa, že si absolvoval kvalifikované odborné školenie.

Certifikát o absolvovaní je dokladom, ktorý o tebe hovorí, že na sebe neustále pracuješ a vzdelávaš sa. Tiež ti pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú záujem o rovnaké pracovné miesto alebo sebaprezentáciu.

Určite ti odporúčame pridať certifikáty a osvedčenia na profesionálnu sieť LinkedIn. Tým najlepším študentom dávajú lektori odporúčania na LinkedIn.

12. Viem sa ku kurzom vrátiť?

Kurzy sú ti k dispozícii kedykoľvek počas obdobia jedného roka. Elektronické materiály ti ostávajú po stiahnutí navždy. Každoročne dopĺňame, aktualizujeme obsah kurzov a pridávame nové materiály. Chceme, aby si mal kurzy vždy s aktuálnymi informáciami.

 

Firma

1. Pre koho sú online firemné školenia určené?

Sú určené firmám, ktoré chcú vzdelávať a rozvíjať svojich zamestnancov. Firemné vzdelávanie zamestnancov patrí k najväčším firemným benefitom. Firmy si uvedomujú, že poslať všetkých svojich zamestnancov na prezenčné školenia je časovo aj finančne náročné.

2. Aké sú hlavné výhody firemného online školenia?

Online kurzy sú k dispozícií počas celého dňa. Náklady na vzdelávanie sú nižšie. Vzdelávanie môže byť podstatne efektívnejšie. Jednou z najväčších výhod firemného online vzdelávania je možnosť mať dohlaď nad celým procesom vzdelávania. Viete sledovať svoj progres a porovnávať sa s ostatnými členmi tímu.

3. Aké školenia sú k dispozícii a akou formou sa poskytujú? Sú to elektronické knihy alebo videá?

Ide o približne 200 akreditovaných školení. Fungujeme formou learning by doing takže napriek tomu, že ide o online kurzy neuspia Vás. Naši lektori nahrali videá spojením teórie a praktických ukážok.

4. Vieme zakúpiť jednu licenciu napríklad na Excel a tým pádom prihlásenie už zdieľať v rámci firmy pre našich zamestnancov.

Poskytovanie online kurzov v rámci firiem je cez jedinečný kód, ktorý od nás po objednaní služieb dostanete. Tu už potom záleží len od počtu licencií, ktoré potrebujete.

5. Poskytujete zľavy pre firmy?

Na spolupráci s firmami nám záleží a sme si vedomí, že firmy je možné zdokonaliť nie len v jednom smere. Práve preto ideme pre firmy vytvárať balíčky kurzov so zaujímavými zľavami, ktoré budú na mieru.

6. Ako funguje licencovanie pre firmy?

Využitie služieb a zaplatenie licencie spadá pod Licenčnú dohodu. Firma teda berie na vedomie, že je zakázané, aby dochádzalo k prenosu duševného vlastníctva Poskytovateľa ani žiadneho z jeho dodávateľov. Všetky súčasti Elektronického obsahu sú licencované, nie predávané, a takáto licencia je nevýhradná.

7. Viete nám vytvoriť online kurzy na mieru?

Áno, samozrejme vieme. Pozrite si naše osnovy k daným kurzom a pošlite nám osnovu prípadne vzory, s ktorými pracujete a pozrieme sa nato.

8. Ako zabezpečíte prístup viacerým používateľom naraz?

Samotní užívatelia budú používať svoj e-mail ako prihlasovacie meno a k tomu pridelený jedinečný kód, ktorý bude slúžiť ako heslo.

9. Musíme niečo vo firme inštalovať pre použitie VITA

Neradi ľudí obmedzujeme. Preto nie sú potrebné žiadne špeciálne nastavenia, stačí ti akýkoľvek funkčný prehliadač.

 

Lektor

1. Ako sa môžem stať lektorom?

Máš ľudí čo naučiť a chceš posúvať svoje znalosti ďalej? Skvelé, ozvi sa nám na náš email obchod@it-academy.sk a dohodneme sa ako spolu vytvoríme kvalitné online kurzy.

2. Aké sú benefity spolupráce s Vami?

Zarobiť si viac – vytvoríš si vlastný kurz, určíš si cenu a zarábaš každou objednávkou kurzu.

Byť pánom svojho času – jediné čo potrebuješ si nájsť čas na nahratie kurzu do nášho portfólia.

Budovať si vlastnú značku – ide hlavne o možnosť prezentovania a zvyšovania si svojich preferencií.

3. Kto je za projektom VITA?

Ide o rozšírenie portfólia IT Academy, keďže sme si vedomí, že nie všetci ľudia sa majú možnosť vzdelávať prezenčne a túžba po Online vzdelávaní stúpa aj u našich doterajších prezenčných klientov.

4. Kto sú lektori?

K dispozícii sú ti certifikovaní tréneri v Microsoft, Oracle, CISCO, Google, Adobe, Axelos ktorí sa rozhodli svoje vedomosti posunúť ďalej.

5. Prečo by som mal spolupracovať s VITA?

Cieľom platformy VITA  je dať lektorovi možnosť slobodne tvoriť, rozvíjať a ponúkať svoje služby.  Benefitom vzájomnej spolupráce sú spokojní zákazníci lektora. My zas svojimi technológiami poskytneme záujemcom o školenia/kurzy jednoduchý nákupný proces, možnosť voľby a atraktívne prostredie, ktoré slúži ako aj vlastný e-shop lektora.

6. Som certifikovaný lektor a mám už nahraté videozáznamy zo svojich školení viem ich bez úpravy nahrať do Vášho portfólia?

Tá možnosť tu samozrejme je, navrhujem si ale prejsť konkrétne podmienky na osobnom stretnutí. V prípade otázok sa viete obrátiť priamo aj na obchod@it-academy.sk.

7. Akým spôsobom sú vyplácané moje odmeny?

Odmeny sú vyplácané mesačne v závislosti od:

  • či si lektor pripravuje všetky materiály sám, nahráva videá do našej platformy
  • lektor má podklady, ktoré s nami konzultuje, spracovanie videa prebieha za našej pomoci

8. Koľko si viem zarobiť?

Závisí to od teba. Ponúkame ti byť okrem lektora pre online kurzy aj naším lektorom pre prezenčné kurzy.

9. Ako je to s vlastníctvom a autorstvom kurzov?

Dostaneš prístup k našim materiálov, na ktoré sa vzťahujú autorské práva a tým pádom je zakázané ich používať pre iné školenia ako naše. Čiže klasická licenčná zmluva o používaní materiálov.

10. Nahrávanie materiálov

Všetky materiály, ktoré sú súčasťou školení je potrebné nahrať do nášho systému, aby mal používateľ jednoduchú možnosť si ich prehrať.